HJØRNESKAB. 20. århundrede, dekoration af blomster.

28998. HJØRNESKAB. 20. århundrede, dekoration af blomster.

Højde 65 cm, dybde 35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 65 cm, dybde 35 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.212