VÆLD, KAFFEKWARNER OG KORNMÅLING.

289948. VÆLD, KAFFEKWARNER OG KORNMÅLING.

Højde 25-34 cm.

Slitage og møllen mangler et låg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 25-34 cm.

Antal besøg: 706