289744. TIN VARER, 10 stk, inklusive Scandia Tin.
1 skål, Scandia Tin.
1 tallerken, AB Kvalité-Tenn, Ronneby, A. Jaxér.
1 plade, Testet Metal, Insjön.
1 lysestage, Savo Teuter, Norge.
1 lysestage, svensk tin, Arvika.
1 æske med træindlæg på indersiden, monogram signeret ES og med indgraveret tekst, På 50 års dagen.
2 bakker, Scandia Tenn.
Et par lysestager, Scandia Tenn.
Brugsslitage, ridser, stearinlysrester, en med rester af etiket.
1 skål, Scandia Tin.
2 bakker, Scandia Tenn.