LARS HELLSTEN. Vaser, 2 stk, krystal, Royal Krona, Skruf, sign.

2895038. LARS HELLSTEN. Vaser, 2 stk, krystal, Royal Krona, Skruf, sign.

Højde henholdsvis 18 og 22,5 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Lars Hellsten (Født 1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Lars Hellsten (Født 1933)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 382