JOSEP GRAU GARRIGA. Ingen titel.

2894791. JOSEP GRAU GARRIGA. Ingen titel.

Collage og litografi på papir Signeret, dedikeret og begrundet som kunstnerbevis 1/10.
65x48 cm.

Små fejl, især i øverste højre hjørne. Oxidation.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

65x48 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 318