EN NEOKLASSISK LÆNESTOL RAMME.

2894498. EN NEOKLASSISK LÆNESTOL RAMME.

rygstøtten med udskårne blomsterrundler og buede arme, på firkantede ben forbundet med en x båre, 54 cm x 48 cm x 96 cm høj.

Støt, skrammer, ridser, mærker og slid overalt i forhold til alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Adresse

Unit 1A
Woodlands Estate
Westbury
BA13 3QS
Storbritannien

Placering
PHOTO-BAY
Antal besøg: 201