BORD, marmor og messing, 20. århundrede.

289414. BORD, marmor og messing, 20. århundrede.

Bord med løs marmorplade på stel af messing.
Længde: 150, Bredde: 70, Højde: 57 cm.

Brugsslitage, 3 små Kantstødt på bordpladen og små kanthak.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.032