MÖSSMÄRKEN og KNAPPAR med flere, SJ, Sveriges jernbaner.

289376. MÖSSMÄRKEN og KNAPPAR med flere, SJ, Sveriges jernbaner.

Højde ca. 1,5-6 cm.

Brugsslitage. Der mangler nogle nåle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 1,5-6 cm.

Antal besøg: 1.156