Bord: Højde 70 cm, diameter 120 cm, foldbart.
Stole: Højde 86 cm, sædehøjde 41 cm.
Plade mærket.
Malslid, malingsafslag, mærker, ridser.
En stol mangler et stol, to stole mangler et rygbræt.
En stol mangler et sædebræt.
Nogle armlæn løse.
Rust og malingstab forekommer på undervognen.
Plade mærket.
En stol mangler et sædebræt.
Nogle armlæn løse.