Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
EVA JULIA ALFREDSSON. RÖLAKAN signeret EJA, slutningen af det 20. århundrede, 168x145 cm.
289088. EVA JULIA ALFREDSSON. RÖLAKAN signeret EJA, slutningen af det 20. århundrede, 168x145 cm.
Bomuld.
Vis hele teksten
Slitage, mindre pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Bomuld.
Vis hele teksten
Slitage, mindre pletter.
Leiflers Auktionshus
Antal besøg:
1.112