PETER J. LASSEN. Modulsystem, "Montana", 6 dele.

2888961. PETER J. LASSEN. Modulsystem, "Montana", 6 dele.

Modulernes dybde 30 cm, højde 70 cm.

Modulernes bredde: 2 moduler hver 47 cm.
2 moduler á 24 cm.
2 moduler á 35,5 cm hver.

Slitage, pletter, ridser, mærker. Bagstykker er delvist tapede/limede.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 moduler á 24 cm.
2 moduler á 35,5 cm hver.

Antal besøg: 683