2888961. PETER J. LASSEN. Modulsystem, "Montana", 6 dele.
Modulernes dybde 30 cm, højde 70 cm.
Modulernes bredde: 2 moduler hver 47 cm.
2 moduler á 24 cm.
2 moduler á 35,5 cm hver.
Slitage, pletter, ridser, mærker. Bagstykker er delvist tapede/limede.