SPISESTUESBORD i teak, Nils Jonsson, Bra Bohag, Troeds.

288862. SPISESTUESBORD i teak, Nils Jonsson, Bra Bohag, Troeds.

Spisebord i teaktræ med klapplade.
Længde med opfoldet skive 225 cm, med sammenfoldet skive 185 cm.
Højde 72 cm.
Bredde 95 cm.

Brugsslitage Ridser Vandringe og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 72 cm.
Bredde 95 cm.

Antal besøg: 1.790