ET 19. ÅRHUNDREDE BLOOR DERBY-TESÆT.

2887586. ET 19. ÅRHUNDREDE BLOOR DERBY-TESÆT.

I mønsteret i Imari-stil inkluderet: 7 kaffekopper, 3 tekopper, 5 underkopper, 2 tallerkener og en tekande med låg.

Slidt stand med skader, synlige reparationer, skår og revner overalt. Kunne alle gøre med en rengøring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 337