JEAN-BENJAMIN EHRENREICH. En gentleman.

2887578. JEAN-BENJAMIN EHRENREICH. En gentleman.

Tuschtegning på papir På bagsiden, signeret og dateret 1754 26,5x19,7 cm.

Oxidation og foxing. På bagsiden, spor af klæbemiddel. Små fejl i hjørnerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 296