2887233. EN DURST M670BW FORSTØRRE OG TILBEHØR.
Midten af det 20. århundrede, 50 cm x 45 cm x 114 cm høj.
sammen med en universel prøveprinter, en Durst mignon E14 "tricolor", en Stag BS762 intern timer, et Durst 6 x 7 cm filmformat konvertersæt, et Paterson rødt lys og en paterson "super system" 4 film fremkaldertank, to røde lys , en kande, 3 x concertina plastfremkalderflasker, et sæt filmnegativ bøjler, fire fremkalderbakker, et vandtermometer, et Schenider componon-s f2.82/50 mm objektiv, seks æsker Ilford fremkalderpapir og en æske Agfa-plader hurtig papir (antal).
Angiveligt i god stand, dog ikke garanteret.
Linse fri for ridser, mærker og svamp.
Elektriske elementer er ikke testet for elektrisk overensstemmelse og bør undersøges af en kvalificeret elektriker før brug.