EN DURST M670BW FORSTØRRE OG TILBEHØR.

2887233. EN DURST M670BW FORSTØRRE OG TILBEHØR.

Midten af det 20. århundrede, 50 cm x 45 cm x 114 cm høj.
sammen med en universel prøveprinter, en Durst mignon E14 "tricolor", en Stag BS762 intern timer, et Durst 6 x 7 cm filmformat konvertersæt, et Paterson rødt lys og en paterson "super system" 4 film fremkaldertank, to røde lys , en kande, 3 x concertina plastfremkalderflasker, et sæt filmnegativ bøjler, fire fremkalderbakker, et vandtermometer, et Schenider componon-s f2.82/50 mm objektiv, seks æsker Ilford fremkalderpapir og en æske Agfa-plader hurtig papir (antal).

Angiveligt i god stand, dog ikke garanteret.
Linse fri for ridser, mærker og svamp.
Elektriske elementer er ikke testet for elektrisk overensstemmelse og bør undersøges af en kvalificeret elektriker før brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lawrences Wessex
Antal besøg: 731