BENGT EKLUND. "Træformer", akvarel, signeret Eklund.

288711. BENGT EKLUND. "Træformer", akvarel, signeret Eklund.

29 x 39 cm.

Gulning, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

29 x 39 cm.

Gulning, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.266