H. E. SCHÜFLER. landudsigt.

H. E. SCHÜFLER. landudsigt.
2884861. H. E. SCHÜFLER. landudsigt.

Olie på lærred Signeret og dateret 1929 45,5x60 cm.

Lille skade på billedlaget. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 278