ØLBAKKER, 3 stk, plast, Pripps.

2884838. ØLBAKKER, 3 stk, plast, Pripps.

Længden af en bakke er omkring 35,5 cm. Bredde ca 35,5 cm. Højde ca 24,5 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 434