SENGEBORDE, et par, AB Carlström & Co Möbelfabrik, 1960'erne.

288464. SENGEBORDE, et par, AB Carlström & Co Möbelfabrik, 1960'erne.

Længde 47 cm, højde 52 cm.
Boks.

Brugsslitage, mindre ridser og blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 47 cm, højde 52 cm.
Boks.

Antal besøg: 1.131