MALTE NYBERG. Litografi, signeret XII.

288310. MALTE NYBERG. Litografi, signeret XII.

Oramat blad. 50 x 65 cm.

Mindre slitage, skader, gulnet papir.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramat blad. 50 x 65 cm.

Antal besøg: 2.131