LIS ZWICK. Mixed media, signeret og dateret 1972.

288289. LIS ZWICK. Mixed media, signeret og dateret 1972.

Ca. 20,5x28 cm.

Indskrift med blyant.

Kunstner/designer

Lis Zwick (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 20,5x28 cm.

Indskrift med blyant.

Kunstner/designer

Lis Zwick (Født 1942)

Antal besøg: 791