EINAR KRÜGER. Olie på lærred. Vinterbillede med hus, signeret.

28824. EINAR KRÜGER. Olie på lærred. Vinterbillede med hus, signeret.

60 x 75 cm.

Lidt bulet.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 75 cm.

Lidt bulet.

Antal besøg: 2.473