FOLKE SINCLAIR. SYDFRANSK LANDSKAB.

2881592. FOLKE SINCLAIR. SYDFRANSK LANDSKAB.

Olie på lærred, signatur lidt skjult bag ramme, bagside betitlet og dateret 1927, 24x32 cm.

Noget gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget gulning.

Antal besøg: 396