KARMSTOL, omkring midten af det 20. århundrede.

2881544. KARMSTOL, omkring midten af det 20. århundrede.

Højde 76 cm Sædehøjde 36 cm.

Brugsslitage, skrammer, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 76 cm Sædehøjde 36 cm.

Antal besøg: 384