SYMASKINE med støbejernsbund, "Anker", AB Th. Neovius.

288145. SYMASKINE med støbejernsbund, "Anker", AB Th. Neovius.

Længde 86, bredde 46, højde 100 cm.

Brugsslitage og Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 4.940