Forskellige anvendelsesområder (roterende bordplade med aflastningsflader). Længde 97,5 cm. Bredde 57 cm. Højde 60 cm. Total højde 73,5 cm.
Brugsslitage, misfarvning, ridser, finerskader, genopbygget.