HENRIK BORGSTRÖM. "Slättermossen". Olie på lærred, signeret.

288043. HENRIK BORGSTRÖM. "Slättermossen". Olie på lærred, signeret.

Ca. 37x46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 37x46 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.168