BOGHOLDER i teakfiner, to sektioner med mellemglas, anden halvdel af 1900-tallet.
287986. BOGHOLDER i teakfiner, to sektioner med mellemglas, anden halvdel af 1900-tallet.
Reoler med løs top med hylder.
Højde 164 cm.
Længde 85 cm.
Bredde 42 cm (nederst).
Vitrine med glaslåger.
Højde 43 cm.
Længde 85 cm.
Bredde 24 cm.
Samlet længde 255 cm.
Skabslåger mangler Brugsslitage Brugsslitage Ridser, finer løs.
Glasdøre med Kantstødt.
Højde 164 cm.
Længde 85 cm.
Bredde 42 cm (nederst).
Vitrine med glaslåger.
Højde 43 cm.
Længde 85 cm.
Bredde 24 cm.
Samlet længde 255 cm.
Glasdøre med Kantstødt.