TEAKAN og ASSIETT, keramik, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

287901. TEAKAN og ASSIETT, keramik, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

Tekande, højde ca. 11 cm, signeret Stålhane.
Tallerken, diameter ca. 18 cm, signeret R Stålhane.

Brugsslitage.
Mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Mærker.

Antal besøg: 806