SPILKONSOL, Nintendo, "Donkey Kong JR", Spil & Watch.

2878971. SPILKONSOL, Nintendo, "Donkey Kong JR", Spil & Watch.

Ca 7x11 cm.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Brugsslitage. Batteridækslet mangler.

Tema

Game on!

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 7x11 cm.

Tema

Game on!

Antal besøg: 637