BRUNO KNUTMAN. Olie på lærred, signeret og dateret 59.

287862. BRUNO KNUTMAN. Olie på lærred, signeret og dateret 59.

Ca. 73x64 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 73x64 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.280