287800. SENGSELAMPE, 2 stk, i gult metal, NAFA.
To lamper med udtrækbare arme, der f.eks. var fastgjort til sengegavlen.
Forskellig højde. 1 stk har en samlet højde på ca 38 cm, 1 stk har en total højde på ca 50 cm.
Ridser Buler Brugsslitage Elektrisk ikke funktionstestet 1 skrue mangler.