TORD LEANDER ENGSTRÖM. Akvarel, signeret og dateret 55.

287688. TORD LEANDER ENGSTRÖM. Akvarel, signeret og dateret 55.

Ca. 61x44,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 61x44,5 cm.

Antal besøg: 1.338