KAMERA, Canon 400D og objektiv.

2876767. KAMERA, Canon 400D og objektiv.

Kamerahus EOS 400D med batterigreb.
Tamron 90mm f/2.8 makro.
Canon EF 75-300mm II f/4-5,6.
Canon EF 50mm II f/1.8.
Canon EFS 18-55mm f/3.5-5.6.
2 batterier, oplader, fjernbetjening medfølger.

Kamerahus med Brugsslitage.
Tegn på batterilækage i batteriholder for greb.
Optik i tilsyneladende god stand.
Canon 75-300mm med plastik skader.
Batteridækslet mangler.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tamron 90mm f/2.8 makro.
Canon EF 75-300mm II f/4-5,6.
Canon EF 50mm II f/1.8.
Canon EFS 18-55mm f/3.5-5.6.

Kamerahus med Brugsslitage.
Batteridækslet mangler.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 707