ALEXANDER LANGLET. Olie på lærred, signeret og dateret -47.

287671. ALEXANDER LANGLET. Olie på lærred, signeret og dateret -47.

Heste med hølæs. 44x57 cm.

Mindre farvetab.

Kunstner/designer

Alexander Langlet (1870–1953)

Få foretaget en gratis vurdering!

Heste med hølæs. 44x57 cm.

Mindre farvetab.

Kunstner/designer

Alexander Langlet (1870–1953)

Antal besøg: 1.099