HALSKÆDE, Sølv, Markasit, Grøn sten.

2876482. HALSKÆDE, Sølv, Markasit, Grøn sten.

Sølv halskæde med skåret marcasit og en grøn sten Vedhæng højde 7 cm Halskæde længde 73 cm.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Antal besøg: 238