ENRICO VIZZOTTO-ALBERTI. Kavaleriesoldater.

2876407. ENRICO VIZZOTTO-ALBERTI. Kavaleriesoldater.

Olie på bord
Signeret
16x19 cm.

I god stand. Forgyldt træramme og polstret. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
Signeret
16x19 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 366