BÉLA JUSZKÓ. husar til hest.

BÉLA JUSZKÓ. husar til hest.
2876393. BÉLA JUSZKÓ. husar til hest.

Olie på lærred Signeret og dateret 1970 87x142 cm.

Billedlaguner. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 336