BORDSAMLING, sølv, Gustaf Adolf Cedergren, Stockholm, 1871.

287618. BORDSAMLING, sølv, Gustaf Adolf Cedergren, Stockholm, 1871.

Højde 41, diametre 32,5 cm Proveniens Åryds palæ.

Foden mangler to fugle, mindre Kantstødt på skålen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.513