BOGHYLDE og 2 STOLE, begyndelsen af det 20. århundrede.

287597. BOGHYLDE og 2 STOLE, begyndelsen af det 20. århundrede.

Bogreol længde 75, bredde 24, højde 152 cm.
Højden på stolene er 77 cm.
Herkomst Åryds herregård.

Slitage, pletter, malingsfrigørelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højden på stolene er 77 cm.
Herkomst Åryds herregård.

Antal besøg: 693