BRODERI, silke, 2 stk, signeret Sjöqvist 1826.

287573. BRODERI, silke, 2 stk, signeret Sjöqvist 1826.

21 x 26 cm.
24,5 x 21,5 cm.

Skader, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

21 x 26 cm.
24,5 x 21,5 cm.

Skader, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 707