NILS JONSSON. skænk, model Trio, Troeds Möbler.

2875635. NILS JONSSON. skænk, model Trio, Troeds Möbler.

Teakfiner og sort laminat samt sorte ben. Én skydedør, 5 skuffer.
Højde ca 72, længde 128 cm, dybde 44 cm.

Brugsslitage, aldersslitage, ridser/mærker/finerskader/tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 690