LÆNESTOL og PALLE, muligvis IKEA, 1960'erne.

287489. LÆNESTOL og PALLE, muligvis IKEA, 1960'erne.

Spinning funktion.
Ryghøjde 94 cm Bredde 85 cm.

Alders slid. Brugsslitage. Mindre pletter.
Knap mangler på lænestol.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spinning funktion.
Ryghøjde 94 cm Bredde 85 cm.

Knap mangler på lænestol.

Antal besøg: 849