BOGHYLDE med glasparti, egefiner, 1960'erne.

287466. BOGHYLDE med glasparti, egefiner, 1960'erne.

Længde 110, bredde 40, højde 178 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.039