RAY & CHARLES EAMES. bord, "Segmenteret rundt spisebord", Vitra, rund plade, firedelt krombund, moderne, mærket.

2874587. RAY & CHARLES EAMES. bord, "Segmenteret rundt spisebord", Vitra, rund plade, firedelt krombund, moderne, mærket.

Diameter 151 cm, højde 73 cm.

Brugsslitage, mærker og ridser på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 151 cm, højde 73 cm.

Antal besøg: 809