WALT DISNEY STUDIOS. Dumbo At Bat, 1986.

2874224. WALT DISNEY STUDIOS. Dumbo At Bat, 1986.

Gouache og akvarel på papir, samt lineart på plastfolie, 38 x 55,5 cm.

Frimærke signeret Disney. Sjovt at læse bibliotek 1986. Noter i margen: bind. 8, side 10-11.

Gulning efter tekststrimmel og gulning efter passepartout, spor af tape på arkets korte sider.

Tema

In the world of comics

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

In the world of comics

Antal besøg: 973