HYLDE, teaktræ midt i det 20. århundrede.

2873422. HYLDE, teaktræ midt i det 20. århundrede.

højde 161 cm, bredde 61 cm, dybde 40 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 341