Kommode , sengustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

287327. Kommode , sengustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

Kommode med 3 skuffer og grøn stenplade. Højde 85 cm bredde 82 cm dybde 43 cm.

Brugsslitage Den ene side med ridsemærke og mindre afslag på det ene hjørne, strimmel mangler på det ene hjørne og detalje i messing løstsiddende.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.142