SOVEVÆRELSESBORD, første halvdel af det 20. århundrede.

287259. SOVEVÆRELSESBORD, første halvdel af det 20. århundrede.

Stenplade.
Længde ca 35, bredde 36, højde 66 cm.

Have på. Trækhåndtag mangler. Finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stenplade.

Antal besøg: 599