287152. FOODSERVICE, 36 dele, porcelæn, "Regent", Upsala-Ekeby, Gefle, 1950'erne.
(37 dele inklusive låg).
1 kande.
1 sauceskål på en tallerken med låg.
1 serveringsskål.
2 desserttallerkener.
2 bladformede skåle.
4 serveringsfade.
6 middagstallerkener.
7 dybe tallerkener.
12 startplader.
Brugsslitage, krakeleringer, mindre Kantstødt, pletter.